دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : مانی زرشکی اظهار کرد: هفته اول رقابت های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان استان گیلان با دو بازی و حضور ۲۴ تیرانداز در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت پایان یافت.

دبیر هیات تیراندازی گیلان افزود: در بازی اول، تیم تفنگ و تپانچه شاخه نبات رشت در مقابل تیم تفنگ و تپانچه هدف تالش به رقابت پرداختند، که در دو رشته تفنگ و تپانچه تیم شاخه نبات به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: در بازی دوم نیز تیم های دهکده المپیک و مارلیک به رقابت پرداختند، که در این مسابقه، در دو رشته تفنگ و تپانچه تیم دهکده المپیک موفق به پیروزی شد.

زرشکی اعلام کرد: در هفته نخست این رقابت ها معصومه عسکری، بازیکن تیم شاخه نبات با کسب رکورد ۳۸۲ امتیاز مقام نخست بخش انفرادی رشته تفنگ بادی را از آن خود کرد.

وی افزود: همچنین هدیه نوروزی از تیم دهکده المپیک با رکورد ۳۶۸ امتیاز و عالیه اصغری از تیم شاخه نبات با کورد ۳۵۹ امتیاز به ترتیب رتبه دوم و سوم بخش انفرادی تفنگ بادی را کسب نمودند.

دبیر هیات تیراندازی گیلان گفت: در بخش انفرادی رشته تپانچه بادی نیز زینب طوماری از تیم شاخه نبات با کسب رکورد ۳۷۵ امتیاز اول شد و فائزه نصیرزاده با رکورد ۳۵۴ امتیاز از تیم مارلیک و سحر دلدار با رکورد ۳۵۱ امتیاز از تیم دهکده المپیک به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

هفته دوم این رقابتها جمعه ۱۰ دی ماه در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار می شود.نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil