سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :  مهندس رضا مسرور، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در جلسه شورای آموزش و پرورش این منطقه که با حضور اعضا و نمایندگانی از وزارت آموزش و پرورش و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تشکیل شد، اظهار کرد: رویكرد سازمان ایجاد اداره آموزش و پرورش منطقه آزاد انزلی است و آمادگی داریم حمایت های لازم را برای تحقق این امر تا حداکثر 6 ماه آینده انجام دهیم.

وی افزود:هنوز هم در حوزه زیر ساختی مدارس منطقه ضعف های اساسی وجود دارد و امیدواریم با همكاری وزارت آموزش و پرورش بعنوان دستگاه متولی بتوانیم این ضعف های زیر ساختی را مرتفع كنیم.

مسرور ضمن موافقت با تصویب تقویم اجرایی همکاری دو جانبه افزود:اولویت سازمان منطقه آزاد انزلی تکمیل زیرساخت های آموزشی در سطح منطقه در حوزه های سخت افزاری و نرم افزای بوده که این مهم طی سال های گذشته از سوی این سازمان اجرا شده است.

در ادامه سید عبدالجواد شمس الدین،امام جمعه شهرستان بندر انزلی با قدردانی از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی ابراز امیدواری نمود که از برکات وجود این منطقه تمامی مدارس،فرهنگیان و دانش آموزان محدوده منطقه برخوردار شوند.

مهدی حاجتی،مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در این نشست با اشاره به روند رو به رشد همکاری های دو جانبه خواستار تشکیل کارگروه مشترک جهت تعیین جدول زمان بندی همکاری های دو جانبه در سال آتی شد تا بر اساس اولویت های مورد توافق به کار مشترک پرداخته شود.

دکتر نورعلی عباس پور،نماینده عالی وزارت آموزش و پرورش در شوراهای آموزش و پرورش مناطق آزاد با قدردانی از برنامه های مختلف انجام شده در بخش های مختلف آموزشی و پرورشی در سطح منطقه از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی،افزود:بر اساس قانون،تشکیل ادارات مستقل آموزش و پرورش در مناطق آزاد جزو راهبردهای این وزارتخانه بوده چراکه باید از تمامی توانمندی های کشور به خصوص مناطق آزاد بهره برد.

در ادامه معاونین و مدیران آموزش و پرورش استان گیلان به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه فعالیت و چارت سازمانی دفتر نمایندگی و یا اداره مستقل آموزش و پرورش در منطقه آزاد انزلی پرداختند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil