شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : جواد انوری در نشست با معاونان و روسای امور مالیاتی شهرستان های استان، بر هم انديشی و تعامل هرچه بيشتر بين مجموعه تاکید کرد و گفت: با برگزاری اينگونه جلسات می توانيم به يک جمع بندی خوبی برسيم و نقطه ضعف ها را در وصول مالیات برطرف نماييم.

مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان موضوع وصول ماليات را يک بحث مهم کشوری دانست و اظهار کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده بايد نگاه خود را از تکيه بر درآمدهای نفتی به سمت درآمدهای مالياتی سوق دهيم و اين مهم ميسر نمی شود مگر با تلاش و کوشش تمامی همکاران این مجموعه لذا اميدواريم با تدبیر و درایت بتوانيم در پايان سال به آن درآمدهای مدنظر سازمانی برسيم.

وی مودی محوری را يکی ديگر از برنامه های اين اداره کل برشمرد و عنوان کرد: بايد کار ارباب رجوع و موديان محترم در کوتاه ترين زمان ممکن انجام شود و نبايد عده قليلی با کم کاری خود موجب سرگردانی موديان شوند که اين کار می تواند تبعات بسيار زيادی را به همراه داشته باشد.

این مقام مسئول با اشاره به وجود 2 هزار پرونده اشخاص حقيقی و حقوقی و زمان کم باقیمانده تا پایان سال، خاطرنشان کرد: با يک برنامه ريزی درست و صحيح تلاش می توانیم اين پرونده ها را در زمان تعيين شده رسيدگی کنیم تا در حيطه وصول درآيد.

انوری با اشاره به اينکه از اهداف بسيار مهم سازمان تحقق درآمدهای پيش بينی شده است، خاطرنشان کرد: با عنايت به اينکه انتظار مسئولين سازمان امور مالياتی کشور تحقق صد درصدی سهميه تعيين شده می باشد لذا همکاران مالياتی فارغ از نوع منبع مالياتی و با استفاده از کليه ابزارهای قانونی و امکانات موجود نسبت به تامين وصولی و تحقق سهميه اهتمام جدی اعمال نمايند.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان از مدیران شهرستانی خواست تا در کوتاه ترین زمان موضوع وصول مالیات را آسیب شناسی کنند و یادآور شد: تلاش معاونان و مديران مربوطه و پیگيري آنان در زمينه انجام مقررات قانونی در تحقق سهميه مصوب بسيار موثر است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil