یکشنبه 30 تیر 1398


 

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان این که پیروزی های راهبردی ارتش سوریه در عملیات آزادی حلب موجب آشفتگی حامیان تروریسم شده است، گفت: آمریکا، مرتجعین عرب با همراهی لابی صهیونیستی با ادعای دفاع از مردم به دنبال توقف عملیات ارتش سوریه هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از رفتار سازمان ملل متحد در جنگ سوریه گفت: سازمان ملل متحد در جنگ سوریه نتوانسته به وظایف خود در قبال مردم این کشور در مقابل تروریم بپردازد.

وی تصریح کرد: سازمان ملل متحد و کشورهای غربی در مواجهه با جنایات تروریست های تکفیری و کشتار مردم عراق و سوریه سکوت کردند اما حالا در آستانه آزادی حلب از چنگ تروریست ها درباره سرنوشت مردم ابراز نگرانی می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد ضمنی از رفتار کانادا در ارائه پیش نویس علیه دولت سوریه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، گفت: ارتش و ملت سوریه با همراهی ائتلاف متحدین دمشق امروز خون بهای دفاع از امنیت جامعه جهانی را در برابر تروریسم می پردازند.

وی در ادامه افزود: لابی رژیم صهیونیستی پشت پرده قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل برای جبران ناکامی حامیان تروریسم در شورای امنیت است.

این نماینده مجلس دهم گفت: تک تک کشورهایی که به قطعنامه سازمان ملل متحد درباره سوریه رای مثبت دادند خیلی زودتر از آنچه که گمان می کنند طعم تلخ حملات تروریستی را نظیر آنچه که در پاریس تاکنون به وقوع پیوسته ، مزه خواهند کرد.

وی در انتها تاکید کرد: تروریسم مسئله ای نیست که با سیاست یک بام و دوهوا بتوان با آن برخورد کرد زیرا آتش تروریسم همانند موضوع القاعده گریبان بنیان گذاران آن را خواهد گرفت.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil