شنبه 29 تیر 1398
به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیلناصر سراج در حاشیه مراسم گرامیداشت روز حقوق بشر اسلامی در جمع خبرنگاران در رابطه با حوادث ممسنی (فارس) و اردبیل، گفت: درباره این دو حادثه مدارک زیادی داریم، اما به دلیل برخی مسائل نمی‌توانیم آن را بیان کنیم.
 
وی ادامه داد: گزارش‌های خوبی داریم که اگر افشا شود، شاید برای برخی از آقایان چیزی نماند.
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشغول تهیه گزارش‌هایی در این رابطه هستیم، اما متأسفانه از نظر قانونی منع انتشار داریم، البته همانطور که گفتم گزارش‌های خوبی داریم که اگر گوشه‌ای از این گزارشات منتشر شود فکر نمی‌کنم بتوانند در ایران بمانند.
 
وی در رابطه با فساد در فوتبال و پیگیری‌های سازمان بازرسی کل کشور که سئوال یکی دیگر از خبرنگاران بود، خاطرنشان کرد: درباره فساد در فوتبال همیشه گزارش می‌دهیم و تخلفات را بررسی می‌کنیم، اما گزارش‌ها محرمانه است و نمی‌توانم جزئیات آن را بیان کنم.
 
سراج در پاسخ به سئوال یکی دیگر از خبرنگاران در رابطه با بازرسی‌های سازمان بازرسی کل کشور درباره حادثه سیل اخیر، اظهار کرد: بازرسی در رابطه با این موضوع زمان‌بر است، اما در حال بررسی کل استان‌هایی که سیل در آنجا جاری شده هستیم و هدف ما انجام کار جمعی است.
 
وی ادامه داد: اکنون بازرسان ما مشغول و در حال جمع‌آوری اطلاعات از تمام استان‌های سیل‌زده هستند.
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با پرونده فساد 70 میلیاردی، گفت: این پرونده مربوط به بدهی بانکی در کرج بود که متهم پس از دریافت پول‌ها به خارج از کشور فرار کرده است. پرونده مذکور در حال رسیدگی است و سازمان بازرسی در حال پیگیری آن است.
 
سراج در پاسخ به سئوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر وضعیت پرونده هواپیمای آنتونف، گفت: این پرونده بررسی شده و با تمامی اسناد و مدارک به دادسرا ارجاع شده است. 
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil