دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :

به نقل از ایسنا، اسماعیل عبدی در دیدار با اعضای هیئت رئیسه سبک هاپکیدوی استان گیلان که امروز انجام شد، با اشاره به فعالیت سبک هاپکیدو از سال 86 در گیلان، اظهار کرد: تاکنون فعالیت های این سبک در گیلان مورد تایید و رضایت وزارت نبود امیدواریم با سپردن مسئولیت این سبک به آقای رمضانی بتوانیم به اهداف مدنظر دست یابیم.

وی با بیان اینکه جامه عمل نپوشانیدن به وعده های داده شده توسط مسئولین قبلی به جامعه ورزش ضربه زد، افزود: سبک های مختلف ورزشی مهره های ورزش های رزمی هستند که ضعف هر یک به ضرر همگی تمام می شود.

رئیس سبک هاپکیدو ایران با بیان اینکه تمام مجوزهای لازم برای برگزاری دوره های مختلف توسط فدراسیون صادر می شود، گفت: برخی کارشکنی ها و کارهای غیرقانونی در دریافت حق الزحمه دوره ها و اعطای مدارک  توسط فدراسیون رصد و برخورد می شود.

وی با بیان اینکه ورزش هاپکیدو تحت نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی کشور است، گفت: مسئولینی که برای این ورزش در شهرستان های مختلف انتخاب می شوند در وهله اول باید فساد اخلاقی و مالی نداشته باشند، باید افراد فنی که توانایی مدیریت صحیح دارند برای این کار انتخاب شوند.

عبدی با بیان اینکه بسیاری از مردم فکر می‌کنند که ورزش‌های رزمی ورزش خشنی است، عنوان کرد: خشونت در رینگ و دوستی و معرفت بیرون از رینگ یکی از شعارهای اخلاقی و عملی ورزش‌های رزمی است ورزش های رزمی در وهله اول به ورزشکاران درس جوانمردی می دهد.

رئیس سبک هاپکیدو ایران با اشاره به نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به ورزش همگانی، گفت: توجه به ورزش های همگانی برای سلامتی مهم است، باید به ورزش های رزمی با دیدگاه حرفه ای توجه شود و ورزشکاران نوجوانی که با اعتماد خانواده ها برای آموزش می آیند برای بصورت تخصصی بررسی وکارشناسی شوند.

وی با تاکید بر اینکه رشته هاپکیدو از نظر استفاده از تکنیک‌های مختلف سبک کاملی است، ادامه داد: ورزش هاپکیدو یک سبک فراگیر است لذا باید به گسترش سبک بعنوان هدف اصلی توجه کنیم و توجه به قوانین را در تمامی مراحل یک اصل قرار دهیم و انتخاب های ما تحت تاثیر روابط شخصی و حب و بغض های فردی نباشد.

عبدی با بیان اینکه موفقیت های این سبک و استعدادهایی که استان دارد ثابت کرده که می توان از ظرفیت این رشته در استان گیلان برای عرصه های بین المللی سرمایه گذاری کرد، خاطرنشان کرد: سبک هاپکیدو در کشور قریب به پنج هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در 21 استان کشور فعال هستند، تعداد 9 استان در کشور در بخش بانوان نیز فعال می باشند که استان گیلان یکی از این استان هاست.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil