چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : اسفندیار زیال، رئیس هیات کاراته استان گیلان گفت : در جریان پانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی رده های سنی آسیا که در اندونزی جریان دارد، هر چهار کاراته کار گیلانی حاضر در این رقابت ها موفق به کسب مدال شدند.

وی افزود : بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا و سه مدال برنز این دوره از مسابقات شدند .

وی اظهار کرد: در جریان این رقابت ها و در وزن 84-کیلوگرم، محمدرضا گیلان پور کاراته کار شایسته گیلانی در اولین مبازره حریفی از هند را هشت بر صفر شکست داد ، در دومین بازی مقابل نماینده قزاقستان چهار برسه به برتری رسید و به فینال راه یافت.

وی ادامه داد: محمدرضا گیلان پور در فینال مقابل کاراته کاری از عربستان قرار گرفت و توانست در یک بازی برتر با نتیجه 6 بر یک حریفش را شکست دهد و عنوان قهرمانی و مدال طلای این رقابت ها را کسب کند .

وی بیان کرد: همچنین در وزن 61-کیلوگرم، مجتبی محمدی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این مسابقات ابتدا کاراته کاری از سریلانکا را یک بر صفر مغلوب کرد، در دومین مبارزه هشت بر یک از سد حریفی از هنگ کنگ گذشت و در مبارزه سوم موفق شد نماینده قزاقستان را چهار بر صفر شکست دهد.

رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: این کاراته کار شایسته گیلانی در دیدار چهار م برابر کاراته کاری از اندونزی مغلوب شد و برای کسب مدال برنز به مصاف حریفی از کشور عربستان رفت که توانست این حریفش را با نتیجه 12 بر سه شکست دهد و به مدال برنز دست یابد.

زیال خاطرنشان کرد: در روز اول این رقابت ها نیز ، سارا بهمن یار و مهرداد مستحصن از استان گیلان مدال برنز مسابقات کاراته قهرمانی آسیا را تصاحب کرده بودند .

وی خاطرنشان کرد: فاطمه قاسمی از استان گیلان به عنوان مربی تیم ملی کاراته جوانان بانوان ایران ، سعید حسنی پور از گیلان به عنوان مربی تیم ملی کاراته امید ایران در بخش آقایان و غفار تشکری از این استان نیز ، به عنوان مربی روانشناس به همراه تیم های ملی کاراته ایران در رقابت های قهرمانی آسیا حضور دارند.

وی اضافه کرد: در پانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی رده های سنی قهرمانی آسیا، زبده ترین کاراته کاران این رده سنی از قاره کهن در اندونزی با هم به رقابت می پردازند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil