جمعه 28 تیر 1398

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در حاشیه همایش استانی تجلیل از خادمان نشر استان که در رشت برگزار شد، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص واگذاری سالن های مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) این شهر به بخش خصوصی، گفت: بنده مدیر اجرایی هستم و در این خصوص نباید از من انتظار اظهار نظر احساسی داشته باشید.

وی با بیان اینکه یک مدیر اجرایی باید مبتنی بر قانون و مکتوبات عمل نماید، اظهار کرد: در آخرین نامه ای که از سوی مدیریت کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دست ما رسیده، ابلاغ شده است: «فعلاً واگذاری سالن ها متوقف شود».

فاضلی با تأکید بر اینکه عین عبارت رسیده به دست ما همین جمله است، تصریح کرد: طبق این دستور، واگذاری سالن های فرهنگی و هنری متوقف شده است و از رسانه ها می خواهم که بازخوانی ذهنی خودشان را به نام دیگران منتشر نکنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه واگذاری فضاهای فرهنگی و هنری استان در راستای خدمت‌رسانی بهتر به هنرمندان صورت می‌گیرد، یادآور شد: در مردادماه سال ٩٠ در اجرای عملیاتی کردن آیین‌نامه اجرایی ماده ٢٤ قانون مدیریت خدمات کشوری، مصوبات کارگروه کاهش تصدی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامل دستورالعمل کارگروه، فهرست وظایف و فعالیت‌ها، جدول تعیین روش واگذاری و... به ادارات کل استان‌ها ابلاغ شد.

این مسئول اضافه کرد: با توجه به مشخص شدن سهم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در اجرای برنامه واگذاری واحدهای عملیاتی به میزان حداقل پنج صدم درصد از ١٠ درصد کل کشور تا پایان سال ٩٣ از سوی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری وزارت متبوع، جلسات متعددی در این راستا با حضور تمام اعضای کارگروه تخصصی ساختار و فناوری مدیریت در این اداره کل برگزار شد و در این راستا سالن‌های مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) واگذار شده بود که به دلیل گلایه‌های هنرمندان روند واگذاری اکنون متوقف شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil