جمعه 28 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور در حالی روز جمعه به کار خود خاتمه داد که مطبوعات،رسانه و نشریات استان به دلایل مختلف فرصتی لازم را برای نمایش توانمندیهای خود نداشتند و به جز یک روزنامه،یک هفته نامه و یک سایت،سایر رسانه های پر تعداد مجازی و مکتوب استان از حضور در آن باز ماندند و فقط یک غرفه در انتهای نمایشگاه از سوی ارشاد گیلان به معرفی رسانه های استان می پرداخت که به هیچ وجه در شان مطبوعات، استان نبود.

کریم خورسندی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان گفت:خانه مطبوعات گیلان امسال در اقدامی هماهنگ و از پیش تعیین شده و با حمایت استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان کاروانی متشکل از 30 تن از خبرنگاران استان را به نمایشگاه اعزام کرد که با وجود دوری راه و ترافیک موجود اتوبان تهران اسباب رضایت اصحاب رسانه استان را فراهم آورد.

ادامه داد:غنای فکری،فرهنگی و رسانه ای استان می طلبد که رسانه های استان سال آینده حضور بیشتر و موثرتری در آن داشته باشند که در این بین نقش اداره ارشاد اسلامی بسیار مهم و اساسی خواهد بود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اضافه کرد:خانه مطبوعات نیز در این راستا آماده همه نوع همکاری خواهد بود و برای اینکه عیار مطبوعات استان نیز در سطح کشور نمایان شود آماده نقش آفرینی است.

خورسندی،برپایی کلاس آموزش بحران با همکاری هلال احمر استان،ارایه بلیت استخر رایگان به بانوان همکار و عضو خانه مطبوعات،دایرکردن کلاس تمرینی فوتسال برای آقایان عضو در سالن یادگار امام رشت از ساعت 8 تا 9/5 شب پنجشنبه ها، ثبت نام از افراد جامانده از بیمه تکمیلی و... را از جمله خدمات فعلی و در دست اقدام خانه مطبوعات گیلان است.

وی در پایان یادآور شد:خبرنگاران استانی برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره 33323629 تماس بگیرند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil