چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : امیر جانبازی امروز در نشست مشورتی شورای شهر رودسر گفت:هدف اصلی همه ما درمدیریت شهری وشهرستان توسعه،عمران و آبادانی شهرستان رودسر است و برای رسیدن به هدف مورد نظر باید از مشکلات عبور کرد.

وی افزود:در این مسیر اختلاف سلیقه هایی هم وجود دارد که بسیار طبیعی است.

جانبازی رودسری ادامه داد:اگر در کارها اختلاف سلیقه ای هم وجود داشته باشد باید ایمان داشته باشیم که هدف همه ما یکی است و هدف همه شوراها در سطح شهرستان این است که در راه عمران و توسعه شهر و شهرستان خود تلاش کنند.

وی خاطر نشان‌ کرد:باید با نشست مشترک و همفکری بهترین راه را برای رسیدن به هدف که همان تأمین مصالح مردم و رضایتمندی آنان است را انتخاب کرد که این کار رضایت خداوند متعال را در برخواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با بیان اینکه در میان مردم همدلی و همزبانی و رضایت نسبی وجود دارد،گفت: شهرستان با کمک و تعامل همه مدیران آماده به کار است همه اعضای شورا و شهرداران باید با امکانات موجود سعی و تلاش کنند تا پاسخگوی همشهریان باشند.

امیر جانبازی رودسری در ادامه سخنان خود به انتظارات موجود از شوراها اشاره کرد و گفت:انتظار ما از شوراها گرفتن تصمیم درست و بموقع جهت رفع مشکلات، موثر واقع بودن و همچنین همدل و همراه درکنارمردم بودن است که این کار موجب رضایتمندی مردم از شورا می شود.

وی ادامه داد:شوراها باید عملکرد خود را به مردم اعلام و گزارش دهند و این نشان دهنده آن است که شوراها همواره در بین مردم و در کنار آنها هستند.

جانبازی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت قبول مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:هر مدیری که مسئولیتی را می پذیرد سعی می‌کند با بهترین عملکرد رضایت مردم را جلب کند، هر چند در این راه با کمبود امکانات روبرو شود باید با تمام توان از فرصت های بدست آمده استفاده کند و کارها را با هم‌افزایی انجام داد و این باعث پیشرفت می شود.

وی شیوه صحیح مدیریت را جامع نگری عنوان کرد و افزود:خوشبختانه اعضای شورا و شهرداری تمرکز خود را در یک نقطه معطوف نکرده و کل شهر را مد نظر قرار می‌دهند و این به عنوان نقطه قوت یک باید استمرار و تداوم داشته باشد.

 فرماندار شهرستان رودسر خاطرنشان‌کرد: با توجه به اعتبارات درنظر گرفته شده برای احداث پل صیدر محله،مبلغ 200 میلیون تومان دیگر نیز به درخواست شهرداری به این پروژه اختصاص داده شده است که نیازمند پیگیری از طرف شهرداری است.

امیر جانبازی رودسری در ادامه سخنان خود به بحث تفکیک از مبدأ زباله اشاره کرد و گفت:باید بحث تفکیک از مبدأ زباله را جدی گرفت تا میزان ریجکتی کاهش یابد و سعی کنیم با برنامه ریزی و تدابیر درست ظرفیت کارخانه کمپوست را افزایش دهیم و با توجه به پوشش دادن شهرستانهای رودسر و املش خوشبختانه عملکرد خوبی دارد و این نشان دهنده مدیرت خوب شورا و شهرداری است.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد:هر کاری را که انجام می دهیم باید صادقانه و برای رضای خداوند در جهت جلب رضایت مردم باشد و برای عمران و آبادانی شهر باید با سختی ها ساخت و انتقاد پذیر بود.

فرماندار شهرستان رودسر به برخی از مسائل و مشکلات شهری با توجه به درخواستهای مختلف و اعلام شده از قیبل تلویزیون شهری ، روشنائی معابر،آب شهری،مصلی رودسر،احداث ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی ، لایروبی رودخانه ، آرامستان،استخر ،احداث مسیرجاده باقرآباد،پارکینگ عمومی و... اشاره و تلاش بیشتر برای تحقق این خواسته های بحق مردم را خواستار شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil