چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : سیدرضا موسوی روزان امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر رشت در صحن شورا با اشاره به استقرار ستاد اربعین شهرداری رشت در کربلا افزود: شهرداری با اعزام تجهیزات و نیرو در خدمات رسانی اربعین در کربلا همکاری می کند.

وی با اشاره به این که اربعین یک فرصت مهم برای انجام کارهای مختلف فرهنگی است، اظهار کرد: اعزام نیرو برای خدمات رسانی در این روز حائز اهمیت است و اثرات معنوی به همراه خواهد داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: اعزام نیرو و تجهیزات از سوی شهرداری رشت برای خدمات رسانی در اربعین کربلا قدم بزرگی است که بر داشته ایم و امیدواریم تجربه های خوبی برای کارها و اقدامات بعدی باشد.

در ادامه فاطمه شیرزاد عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز در این جسله گفت: اعزام نیرو و تجهیزات از شهرداری برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا جای تقدیر دارد و کار ارزشمند فرهنگی است.

وی افزود: این اقدام مهم فرصتی برای حوزه خدمات شهری شهرداری کلانشهر رشت است که امیدواریم اقدامات و کارها با برنامه و بدون هیچ مشکلی انجام شود.

در ادامه این جلسه علیرضا قانع مدیرعامل سازمان فرهنیگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت گزارشی از اعزام تجهیزات و نیروها برای همکاری در خدمات رسانی مراسم اربعین حسینی در کربلا ارایه داد.

در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر رشت از چهار جودوکار برتر استان گیلان نیز تجلیل به عمل آمد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil