جمعه 28 تیر 1398

 

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : دکتر فیروز فاضلی اظهار کرد: نمایشگاه مطبوعات امسال که با شعار «شفافیت و صداقت» آغاز به کار کرده، با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سراسر کشور همراه است.

وی با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز با همکاری موسسه خانه مطبوعات گیلان، غرفه ای را به نمایندگی از مطبوعات استان در این نمایشگاه دایر کرده است، افزود: در غرفه یادشده فعالیت رسانه ای استان برای مخاطبان معرفی خواهد شد.

فاضلی با اشاره به اینکه برخی از نشریات و پایگاه های خبری گیلان به طور جداگانه غرفه گرفته اند، تصریح کرد: روزنامه «معین» به مدیرمسئولی یونس رنجکش در غرفه ٥٧٨ و پایگاه خبری «خزر بر خط» به مدیرمسئولی محسن خاکراد در غرفه ١٦٦ این نمایشگاه به معرفی نشریات خود خواهند پرداخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: همچنین هفته نامه «کاشف الحقایق» و پایگاه خبری «کاشف اسرار» به مدیرمسئولی خلیل اخوان اصغری در غرفه ١٦٣ و ماهنامه «عطر شالیزار» به مدیرمسئولی پروانه محمدنژاد و دوهفته نامه «خردورز» به مدیرمسئولی افشین معشوری در غرفه ١٦٠ بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور دارند.

به گفته این مسئول، در حال حاضر استان گیلان با داشتن ١٤٧ نشریه مکتوب دارای مجوز و در حال انتشار شامل ٩ روزنامه، ٤٤ هفته نامه، ١٦ دوهفته نامه، ٤٢ ماهنامه، ٥ دوماهنامه، ٢٢ فصلنامه و ٩ دوفصلنامه، ٨١ پایگاه خبری و ٦ نشریه الکترونیکی مجوزدار یکی از استان های فعال در این زمینه است.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور از ١٤ تا ٢١ آبان ماه جاری در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil