سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : کریم خورسندی با اشاره به آغاز به کار بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات کشور از 14 آبان در مصلی بزرگ تهران، اظهار کرد:نمایشگاه مطبوعات امسال که با شعار «شفافیت و صداقت» آغاز به کار کرده با حضور موسسات مطبوعاتی،نشریات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سراسر کشور همراه است لذا اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان غرفه مطبوعات گیلان را به نمایندگی از مطبوعات استان در این نمایشگاه دایر کرده که به معرفی مطبوعات و رسانه ای استان خواهد پرداخت.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه در نمایشگاه مطبوعات برخی از نشریات و سایت های استان گیلان نیز به طور جداگانه غرفه دارند و به معرفی تولیدات و کارکردهای فرهنگی خود می پردازند، افزود:بر همین اساس خانه مطبوعات گیلان قصد دارد با حمایت و مشارکت استاندار گیلان روز چهارشنبه، 19 آبان ماه جاری جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای عضو خانه مطبوعات را به نمایشگاه اعزام کند.

وی ادامه داد:علاقمندان به شرکت و حضور در نمایشگاه مطبوعات می توانند ضمن تماس با شماره 33323629 خانه مطبوعات ثبت نام کنند تا مقدمات اعزام آنها به نمایشگاه فراهم شود.مهلت ثبت نام نیز تا ساعت 14 دوشنبه، 17 آبان است.

خورسندی زمان حرکت را ساعت 5 صبح روز چهارشنبه، 19 آبان از مقابل استانداری گیلان اعلام کرد و گفت: زمان برگشت نیز ساعت 16 همان روز می باشد.

گفتنی است، ساعات کاری خانه مطبوعات گیلان هر روز از ساعت 9 لغایت 14 بوده و درب خانه مطبوعات گیلان بر روی اصحاب رسانه باز است.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil