شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : جواد انوری در جلسه شورای اداری اداره کل امور مالياتی استان،اظهار کرد: اولين کاری که می بايست صورت پذيرد،شان و منزلت و جايگاه همکاران را حفظ کنيم و پويایی و شادابی و کيفيت زندگی کاری آنان را بالا ببريم و ديگر اينکه رضايت شغلی را بيشتر کنيم و اين مهم جز با همدلی و تعامل همکاران میسر نمی شود.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان ماليات را يک امر بسيار مهم دانست و افزود:اين موضوع اولين بار توسط مقام معظم رهبری در جمع مردم تبريز بیانن شد و اين مسئوليت ما را چندين برابر می کند.

وی طرح جامع مالياتی را يک نقطه عطف در تاريخ سازمان امور مالياتی دانست و عنوان کرد: برای رسيدن به اين کار بايد تلاش و کوشش خود را به کار بگيريم تا اين طرح به نحو شايسته انجام پذيرد.

این مقام مسئول بحث وصول ماليات را يکی از اولويت های کاری امور مالیاتی استان دانست و عنوان کرد: اگر وصول ماليات با عدالت و شفاف سازی همراه باشد آنگاه به عدالت مالياتی نزديکتر خواهيم شد.

انوری بحث مودی محوری را يکی ديگر از اهداف کاری خود دانست و بيان کرد: اگر با سعه صدر و اخلاق خوش با مودی رفتار شود می توانيم بهتر به اهداف خود که همانا وصول ماليات می باشد، برسيم.

مديرکل امور مالياتی گیلان درخصوص اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی يعنی اينکه از امکانات موجود به نحو احسن استفاده شود تا بهره وری بيشتر صورت پذيرد و اين ميسر نمی شود مگر با يک برنامه ريزی صحيح و درست و با تلاش بيشتر که اميدواريم با توجه به ظرفيت های خوبی که در اين اداره کل و در بين همکاران وجود دارد بتوانيم به آن اهداف مورد نظر برسيم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil