چهارشنبه 2 مرداد 1398

 

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : سمینار فرصت های همکاری بین المللی دریایی با حمایت ستاد توسعه فناوری صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی در حاشیه هجدهمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی در جزیره کیش برگزار شد.

این سمینار به منظور کمک به توسعه اقتصاد پایدار دریایی و با هدف جذب سرمایه گذار خارجی و انتقال تکنولوژی با معرفی فرصت های سرمایه گذاری حوزه دریایی کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این سمینار از متخصصین خارجی و سفرای کشورهای خارجی همچنین متخصصین و مقامات دریایی کشور دعوت شد تا به منظور گسترش و توسعه صنایع دریایی در سطح بین المللی به بحث و تبادل نظر بپردازند.

محمد سعید سیف دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی در این مراسم ضمن ارائه خود در خصوص وضعیت صنایع دریایی کشور، در خصوص آینده نگری صنعت دریایی و دریانوردی کشور و جذب سرمایه گذاران خارجی همراه با انتقال تکنولوژی های نوین دریایی با حفظ توانمندی‌های داخلی و تاکید بر بومی کردن صنعت دریایی پرداخت.

در این سمینار سفیر کشور کرواسی و  همچنین رایزن بازرگانی در خصوص توانمندیهای خود در ساخت کشتیهای تجاری از قبیل حمل مسافربری خودرو، ماشین و سایر شناورها مطالبی را ارائه دادند همچنین علاقه مندی خود را به منظور همکاری با ایران ابراز کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil