دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل:در جریان این رقابت ها و در دیدارهای انجام شده ، تیم والیبال ساحلی شرکت قطعات سرانتیک دو بر صفر گیلان کوب را شکست داد و تیم آرتین چالوس نیز با همین نتیجه برابر شورای اسلامی آق قلا پیروز شد .
همچنین تیم های والیبال ساحلی خزر اسپورت و منطقه آزاد کیش با نتیجه مشابه دو بر صفر به ترتیب برابر تیم های چابکسر و پاسارگاد به برتری رسیدند و تیم والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی نیز با نتیجه دو بر صفر گیلان کوب را مغلوب کرد .
در سایر دیدارهای برگزار شده این مسابقات ، تیم های والیبال ساحلی سایپا ، خزر اسپورت و شرکت قطعات سرانتیک با نتیجه مشابه دو بر صفر به ترتیب تیم های سفیر قم ، بندر گمبرون هرمزگان و الماس غرب را شکست دادند .
همچنین در روز اول این رقابت ها و در بازی های انجام شده ، تیم های والیبال ساحلی گیلان کوب ، چابکسر ، سفیر قم ، ، آراد ادهر بناب ، تکدانه گلستان و کیمیای سعادت با نتیجه مشابه دو بر صفر به ترتیب برابر تیم های والیبال ساحلی الماس غرب ، بندر گمبرون هرمزگان ، جهان همتاسیکلت ، ارس باطری ، هیات انزلی و خراسان شمالی به برتری رسیده بودند .
دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور با همکاری ستاد ساماندهی سواحل دریای استان و حمایت های منطقه آزاد انزلی از روز دوشنبه در منطقه آزاد بندرانزلی آغاز شده است .
در این دوره از رقابت ها حدود 60 والیبالیست ساحلی در قالب 24 تیم از استان های مختلف کشور حضور دارند که در هشت گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های برتر هر گروه به مرحله دوم این رقابت ها صعود خواهند کرد .
رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور ، تابستان هر سال در دو دوره برگزار می شود که نخستین دوره آن در سال جاری، با حضور 16 تیم ساحلی در شهرستان نور استان مازندران برگزار شد و نماینده استان گلستان عنوان برتر این مسابقات را به دست آورد.
دومین دوره رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور به مدت سه روز در منطقه آزاد بندرانزلی استان گیلان ادامه می یابد .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil