یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل: محمد علی نجفی عصر در جمع منتخبان گیلانی کنکور سال 94 افزود : خانواده ها با ایجاد محیطی آرام و پشتیبانی از فرزندان خود در کسب رتبه های برتر به آنان کمک می کنند.
وی با اشاره به نقش مهم معلمان در کسب رتبه های برتر دانش آموزان در کنکور سراسری اظهار کرد : معلمان و دبیران در پایه های مختلف تحصیلی مشوق دانش آموزان هستند.
وی با بیان این که نقش دبیران تخصصی در سال های آخر در افتخارآفرینی های دانش آموزان قابل توجه است ، تصریح کرد : تلاش معلمان و دبیران قابل تقدیر است و ما زحمات آنان را ارج می نهیم.
نجفی خطاب به برترین های کنکور سراسری استان گیلان خاطر نشان کرد : شما بایستی به خودتان و ایرانی بودنتان افتخار کنید و هویت تان را حفظ نمایید.
استاندار گیلان از افتخارآفرینان کنکور سراسری خواست تا هر جای دنیا که حضور یافتند ، نام ایران و معرفت ایرانی را با خود داشته باشند و اصالت خود را حفظ کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان نیز در این دیدار گفت : در کنکور سال گذشته ، 29 نفر از دانش آموزان گیلانی رتبه های تک و دو رقمی را کسب کردند اما امسال این رقم به 38 نفر رسیده است.
مهدی حاجتی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف به منظور تقویت بنیه علمی دانش آموزان در سال تحصیلی 94 - 93 افزود : این برنامه ها در کسب رتبه های برتر در کنکور تاثیرگذار بود.
وی برگزاری جشن ستارگان با کمک مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی و با حضور منتخبان رتبه های تک ، دو و سه رقمی در کنار دانش آموزان سال سوم دارای معدل 20 در سال گذشته را از برنامه های خوب آموزش و پرورش گیلان در راستای تشویق دانش آموزان عنوان کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد : امسال نیز این جشن با هدف تشویق دانش آموزان سال سوم دارای معدل 19 به بالا و تجلیل از برترین های کنکور سال 94 ماه آینده در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود.
وی اجرای طرح 20 را از دیگر برنامه های آموزش و پرورش گیلان نام برد و خاطر نشان کرد : این طرح با هدف شناسایی دانش آموزان معدل 19 به بالا و برگزاری کلاس های ویژه کنکور برای آنان در سال تحصیلی 94 - 93 اجرایی شد.
در این مراسم جمعی از منتخبان گیلانی کنکور سراسری سال 94 و برگزیدگان المپیاد علمی پایا تجلیل شدند.
29 هزار و 316 داوطلب در کنکور سراسری سال 94 در استان گیلان با هم رقابت کردند.
در سال تحصیلی 94 - 93 افزون بر 376 هزار دانش آموز در مدارس استان گیلان تحصیل کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil