چهارشنبه 26 تیر 1398

 

 

 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : دکتر علی بانی اظهار داشت: براساس این تفاهم نامه که به امضای دو طرف رسیده است امکان اجرای پروژه های مشترک تحقیقاتی در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی با دانشگاه گریفیت در زمینه تغییرات اقلیم و گرم شدن کره زمین فراهم شده است.

وی گفت: براساس این تفاهم نامه می توان در عرصه های دیگر مانند برگزاری کارگاه و تبادل دانشجویان تحصیلات تکمیلی با این دانشگاه فعالیت مشترک داشت ولی اولویت برای انجام پروژه های مرتبط با مسئله تغییرات آب و هوا است.

وی با اشاره به این که دانشگاه گریفیت یکی از مطرح ترین دانشگاه های استرالیا است و دارای یک مرکز منطقه ای است که برنامه های اثر تغییر اقلیم بر محیط را هدایت می کند، افزود: وجود چنین مرکزی زمینه لازم برای همکاری های علمی را فراهم می کند و اعضای هیات علمی و پژوهشگران علوم محیطی می توانند با تعریف پروژه های مشترک علمی از این فرصت بهره مند شوند.

دکتر بانی در ادامه با اشاره به اتفاقات خوبی که اخیرا در دانشگاه گیلان در خصوص ساختار تشکیلاتی روابط بین الملل افتاده است، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد رشد فعالیت های علمی دانشگاه در عرصه های بین المللی باشیم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil