سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فیروز فاضلی ظهر امروز در جریان بازدید از نمایشگاه کتاب گیلان با اشاره به استقبال مردم از این نمایشگاه اظهار کرد: مدت سه روز از گشایش نمایشگاه کتاب گیلان می‌گذرد و 231 میلیون و 650 هزار تومان بن‌کارت جدا از فروش آزاد فروخته شده است.

وی به بازدید 39 هزار نفر از نمایشگاه کتاب گیلان در مدت سه روز نخست نمایشگاه اشاره کرد و افزود: بیشترین استقبال از بخش‌های دانشگاهی و کتاب‌های کمک آموزشی شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه استقبال ویژه‌ای از کتاب‌های دینی و ادبیات در نمایشگاه کتاب استان شده است، تصریح کرد: امسال توزیع بن‌کارت برای خرید کتاب به غیر از نمایشگاه از ویژگی‌های نمایشگاه کتاب گیلان است و شهروندان می‌توانند از 15 کتابفروشی سطح شهر رشت کتاب خریداری کنند.

این مسؤول متذکر شد: کتابفروشی‌های «مهران»، «طاعتی»، «صفری»، «کمند»، «مژده»، «میلاد»، «پاتوق کتاب»، «رستگار»، «دیبا»، «کتابشهر ایران»، «شهر کتاب»، «آفرینش»، «سید هانی»، «کادوس» و «بدر» برای خرید کتاب شهروندان با استفاده از بن‌کارت در شهر رشت در نظر گرفته شده است.

فاضلی به برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب گیلان اشاره کرد و گفت: نشست‌های ادبی و شعر عاشورایی، رونمایی از کتاب و امضای کتاب توسط نویسندگان از برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب گیلان محسوب می‌شود.

گفتنی است، نمایشگاه کتاب گیلان از 12 تا 17 مهرماه جاری از ساعت 11 صبح تا 8 شب به صورت یکسره باز است.

 

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil