چهارشنبه 26 تیر 1398

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فیروز فاضلی، در حاشیه برپایی دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان افزود: گاه یک اتفاق کوچک در دوره دانش آموزی محور زندگی آنان را دچار تغییرات نیک می کند و عکس این موضوع نیز صدق می کند بر همین اساس، تکیه بر خلاقیت و رفتار نیکو با دانش آموزان بازدیدکننده می بایست مد نظر قرار گیرد.

وی اظهار کرد: هماهنگی های لازم برای تسهیل بازدید دانش آموزان از نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان انجام شده و امیدواریم نسل نو، بیشترین بهره را از این اتفاق فرهنگی استان ببرند.

فاضلی همچنین از اجرای ٢٠ برنامه جنبی در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: کارگاه خاطره نویسی با موضوع دفاع مقدس و نشست کتابخوان با حضور نویسندگان و ناشران ملی در دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان یادآور شد: همچنین با هماهنگی های انجام شده تدابیری نیز برای رفت و آمد عموم مردم به دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اندیشیده شده که از طریق رسانه های جمعی اعلام خواهد شد.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان و ۳۱۰امین نمایشگاه کتاب استانی، روز دوشنبه با حضور سید عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استانی در رشت آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با شعار کتاب چشمه جاری و با ٣٠ درصد تخفیف تا ١٧ مهرماه جاری از ساعت ١١ تا ٢٠ در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی استان واقع در کیلومتر ٥ جاده تهران پذیرای علاقه‌مندان است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil