سه شنبه 25 تیر 1398


 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فیروز فاضلی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب گیلان امسال با 30 درصد تخفیف برگزار می شود، گفت: برای نمایشگاه امسال دست کم ٣٠درصد تخفیف لحاظ شده که ٢٠ درصد از آن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دست کم ١٠ درصد تخفیف از سوی ناشران ارائه می شود.

وی بیان کرد: توجه گیلانیان به کتاب برای مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسجل شده و بر همین اساس بن کتاب در نظر گرفته شده برای نمایشگاه کتاب گیلان امسال افزایش یافته و به شش میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال رسیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: بن کتاب در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با ارائه کارت ملی و توسط بانک شهر ارائه می شود.

فاضلی ادامه داد: در صورت یافت نشدن کتاب مورد نظر در نمایشگاه کتاب گیلان، مخاطبان می توانند با همان بن کارت کتاب مد نظر را از کتاب فروشی هایی که از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده، تهیه نمایند.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با حضور ٣٥٠ ناشر در قالب ٢٠٠غرفه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان از دوازدهم تا هفدهم مهرماه جاری از ساعت ١١ تا ٢٠ برگزار می شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil