سه شنبه 1 مرداد 1398

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : حجت الاسلام حمیدرضا سلیمانی، مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور مهر در جشنواره استانی شیوه های نوین تدریس معارف دین در مجتمع شهید مطهری انزلی اظهار کرد: شبوه های نوین تدریس مهمترین راه مقابله با فرهنگ غربی است.

وی با بیان اینکه گیلان دارای فرهیختگان بسیار ارزشمندی است گفت: نخستین دوره جشنواره سراسرس شیوه های نوین تدریس معارف دین در تهران برگزار شد و بعد از آن دو بار گیلان میزبان این جشنواره سراسری بود.

حجت الاسلام سلیمانی تصریح کرد: این حرکت به مرور در گیلان نهادینه شده و امروز برای پاسداشت عالمان و مفاخر گیلانی در انزلی برگزار می شود.

وی اذعان کرد: این جشنواره به نقطه شکوه رسیده و باید  بر اساس آموزه های قرآنی و دینی خود، بزرگان دینی را قدر بدانیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: قرآن به ما می آموزد پیشکسوتان خود را فراموش نکنید، از مرامشان بگوئید تا نسل جدید الگو بگیرند و در زندگی بکار ببرند.

وی به عالمان ربانی اشاره کرد و گفت: عالمان ربانی تلاش می کنند تا مردم را از ظلمات به سمت نور هدایت کنند.

مشاور وزیر با تاکید بر اینکه تجلیل و قدردانی از عالمان از دیر باز وجود داشت گفت: روایات بسیاری از پیامبران و ائمه اطهار در خصوص بزرگداشت عالمان دین نقل شده است.

وی به اثر فعالیت فرهنگی و زبان در راه رسیدن به اهداف اشاره و اضافه کرد: سخنرانی در ارتقا علم و دانش تاثیر به سزایی دارد.

حجت الاسلام سلیمانی اظهار کرد: قلم زیبای عالمان دین در گسترش و پایداری دین و اندیشه بسیار حایز اهمیت است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil