سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این هفته یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های سرداران و دلیرمردان کشور در میدان جنگ حق علیه باطل است، دلیر مردانی که ماندن را بی معنا دانستند و دفاع از کشور و ناموس را بر زندگی دنیوی ترجیع دادند و شهادت را شاهراهی به وسعت افق معنی کردند.

وی افزود: امروز همه ما مدیون جانفشانی‌های جوانانی هستیم که به امام و مقتدای خویش لبیک گفتند و هر چه داریم به برکت خون مقدس شهداست.

حاجی‌زاده گفت: موفقیت و سرافرازی امروز ما در جامعه مرهون جانفشانی‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است شهیدانی که در هشت سال دفاع مقدس نهال کشور آبیاری کردند و ثمره این مجاهدت را امروز در کشور شاهد هستیم.

وی هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تجدید بیعت با ارزش‌ها و آرمان‌های امام و شهدا دانست و تاکید کرد: نام و یاد این کبوتران خونین‌بال را باید در دل‌ها زنده‌تر کنیم و رشادت‌ها و جانفشانی‌های این انسان‌های آسمانی را برای نسل جدید بازگو کنیم.

حاجی زاده تصریح کرد: ولایت‌پذیری، اتحاد، معرفت و... از جمله مولفه‌های  ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که موجب پیروزی ایران شد.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان ادامه داد: امروز ما وظایفی سنگینی در قبال پاسداری از خون شهدا داریم و با لبیک گفتن به منویات رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی باید به وظایف خود در جامعه عمل کنیم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil