شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن گیلان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: اطمینان دارم سرشماری عمومی نفوس و مسکن به‌خوبی در استان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تجربه سه سال گذشته نشان داده فعالیت‌هایی که به فرمانداران سپرده شده از بهترین اقدام‌ها در کشور بوده اما در برخی از موارد به آنها بی‌مهری شده است.

سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن در گیلان باید به عنوان شاخص مطرح شود

استاندار گیلان به شرایط مطلوب کشور در عرصه بین‌المللی اشاره کرد و افزود: امروز رئیس جمهور در سازمان ملل متحد سخنرانی می‌کند.

نجفی با تأکید بر اینکه مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های گیلان حق تعلل در سرشماری عمومی نفوس و مسکن را ندارند، بیان کرد: شرایطی برای مردم فراهم شود تا احساس کنند آمارها محرمانه باقی می‌ماند و تنها به عنوان آمار از آن استفاده می‌شود.

وی، دقت در مسائل امنیتی برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن را مهم خواند و تصریح کرد: برگزاری گردهمایی‌ها به‌ویژه با همکاری امامان مساجد در هدایت مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن حائز اهمیت است.

استاندار گیلان بر توجیه دهیاران در برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن تأکید کرد و گفت: گیلان به عنوان استانی فرهنگی محسوب می‌شود و می‌تواند در زمینه سرشماری عمومی نفوس و مسکن حرف نخست را در کشور داشته باشد.

نجفی با اشاره به اینکه سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن در گیلان باید به عنوان شاخص مطرح شود، خاطرنشان کرد: کشور در زمینه‌های مختلف نیازمند داده‌های آماری است.

وی، خواستار ارسال پیام‌های رادیویی برای سرشماری عمومی نفوس و مسکن در گیلان شد و اظهار کرد: به آمار و سرشماری عمومی نفوس و مسکن به‌ویژه ثبت‌نام اینترنتی در مدارس پرداخته شود.

آمادگی پلیس در برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن

در ادامه این مراسم جانشین فرمانده انتظامی گیلان نیز بیان داشت: آمادگی کامل برای برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن در استان وجود دارد.

مهرداد مهرگان، مشخص کردن مأموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن گیلان را مهم دانست و بیان کرد: صدور کارت شناسایی و معرفی ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن به پلیس برای همراهی آنها حائز اهمیت است.

 

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil