یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : امیر محمدپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان از برگزاری نخستین نشست تخصصی کتاب‌خوان دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: این نشست تخصصی کتاب خوان راس ساعت30/10صبح روز چهارشنبه31شهریور در محل سالن شاهد و ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و با حضور نویسندگان مطرح کشور و استان گیلان، پژوهشگران و اساتید با هدف معرفی برترین کتاب‌ها در حوزه ادبیات دفاع مقدس و بحث و تبادل نظر در این زمینه برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در این نشست که به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار خواهد شد مرتضی سرهنگی، غلامرضا هدایتی، اسماعیل یکتایی، حشمت الله هدایتی و پونه نیکویی آثار خود را در حوزه ادبیات دفاع مقدس به اشتراک خواهند گذاشت.

محمدپور همچنین به برگزاری دیگر برنامه های ویژه گرامیداشت این هفته نیز اشاره کرد و افزود: در ادامه این نشست کارگاه ادبیات اردوگاهی با تدریس استاد مرتضی سرهنگی نیز در همین مکان برگزار خواهد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان همچنین برگزاری ویژه برنامه عصری با خاطرات دفاع مقدس در آستانه اشرفیه ، گفتمان و مباحثه جوانان با موضوع دفاع مقدس در کتابخانه عمومی چابکسر، مباحثی درباره کتاب همه چیز درباره جنگ و جشن امضاء کتاب در لنگرود را از دیگر برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

وی غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداء با حضور كتابداران کتابخانه های عمومی سراسر استان گیلان، برگزاری مسابقات کتابخوانی، برگزاری کانون ادبی و برگزاري نمايشگاه كتاب با موضوع دفاع مقدس را نیز برنامه های ویژه این هفته عنوان کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil