سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : حسن بذار، دستیار اول کارگردان مجموعه بزرگ نمایشی فصل شیدایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت نمایش فصل شیدایی اظهار کرد: فصل شیدایی دغدغه فعلی جامعه در حوزه مسائل دینی و اجتماعی را به تصویر کشیده است و اگر این دغدغه وجود نداشت نمایش مذکور شکل نمی‌گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی با یک فرمول و فکر خاص شکل گرفته که در ایران کمتر دیده شده است، افزود: این نمایش دارای 11 بخش بوده و از 10 روز پیش در شهر رشت مشغول فعالیت هستیم.

دستیار اول کارگردان مجموعه بزرگ نمایشی فصل شیدایی با اشاره به اینکه هنروران این مجموعه از بین سربازان انتخاب شده‌اند، تصریح کرد: تعدادی از نقش‌ها در اختیار بازیگران اصلی قرار دارد.

وی مجموعه فصل شیدایی را دارای هفت دستیار کارگردان دانست و خاطرنشان کرد: این نمایش زیبا و تاثیرگذار بوده و از تمام مجموعه به‌ ویژه سپاه قدس گیلان در زمینه همکاری‌هایی که داشتند، قدردانی می‌کنیم.

مجری طرح نمایش فصل شیدایی نیز در ادامه نشست مذکور گفت: از اینکه برای اجرای این نمایش بزرگ در استان گیلان حضور یافته‌ایم خرسند هستیم.

محمد نیاکان افزود: تیم اجرایی نمایش فصل شیدایی از بهترین‌ها هستند و افتخار می‌کنیم که نمایش فصل شیدایی در هر استانی که اجرا شد مورد استقبال بیش از یک‌ میلیون نفر قرار گرفت.

به گفته وی، یک بخش از فصل شیدایی به زبان عربی ترجمه شده است که در مسیر جاده نجف به کربلا برای زائران امام حسین(ع) در حال برگزاری بوده و در این کار نیازمندی‌های جامعه دیده و 20 درصد کار اجرایی نمایش در استان‌ها بومی‌سازی شده است.

مجری طرح نمایش فصل شیدایی زمان آغاز اجرای این نمایش را از ساعت هشت شب عنوان کرد و یادآور شد: اجرای این نمایش دو ساعت به طول می‌انجامد و حدود 300 نفر در این مجموعه نمایشی مشغول به فعالیت هستند.

 

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil