چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : اسدالله عباسی با اشاره به اینکه گزارش‌های متعددی از تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی رسیده است، گفت: برای جلوگیری از تضییع حقوق فرهنگیان و مشخص شدن واقعیت، تمام مستندات و موضوعات مطرح شده پیرامون صندوق ذخیره فرهنگیان بررسی می‌شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اولین جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بعد از اتمام تعطیلات تابستانی نمایندگان، موضوع تخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان بررسی ‌شود، اظهار کرد: می‌توان اذعان کرد برخی از مستندات واصله با واقعیت همخوانی دارد و برخی دیگر ضدونقیض است که باید بررسی‌های دقیق‌تری درباره صحت و سقم آن صورت گیرد.

بی اعتمادی جامعه فرهنگی نسبت به عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان

وی ضمن تاکید بر اینکه انجام تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان منوط به رأی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و سپس رای نمایندگان در صحن علنی مجلس است، ادامه داد: گزارش صندوق فرهنگیان در خصوص درآمدهایی که به دست آورده، شفاف نیست لذا بررسی این موضوع و حتی تحقیق و تفحص، بار مثبت و جنبه شفاف‌سازی دارد و نفع آن به صندوق، وزارتخانه و مردم خواهد رسید.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به موضوعات مطرح شده و عدم ارائه گزارش‌های شفاف، حالت بی اعتمادی نسبت به عملکرد این صندوق به جامعه فرهنگیان دست داده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان اجازه پایمال شدن حقوق فرهنگیان را نخواهیم داد و نمایندگان به صورت جدی موضوع تخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهند کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil