سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : حسین حقیقی، مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان از اجرای طرح جامع مالياتی خبرداد و گفت: سازمان امور مالياتی در اين پروژه ملی با به کارگيری فناوری های نوين در تمامی سطوح فرايند های مالياتی، موجب منسوخ شدن استفاده از شيوه هاي سنتی وصول و پرداخت ماليات خواهد شد که يقينا ارتقای سطح رضايتمندی موديان مالياتی را بدنبال خواهد داشت.

وی با ابراز خرسندی از اجرایی شدن اين طرح در اکثر ادارات استان گيلان، بیان کرد: اين طرح تغييرات مثبتی در ساختار جديد ادارات امور مالياتی چه از لحاظ فضای فيزيکی و چه از نظر سيستمی و مکانيزه شدن فرايندهای مالياتی، ايجاد نموده است.

وی با بیان اینکه اين تحولات به طور عينی و ملموس در مقايسه با قبل از اجرایی شدن طرح جامع مالیاتی قابل مشاهده است، خاطرنشان کرد: يکی از اهداف مهم پروژه طرح جامع مالياتی ايجاد اطلاعات شفاف اقتصادی است که موجب پيشگيری از فرار مالياتی،رفع تبعيض های مالياتی و تحقق عدالت مالياتی می شود.

این مقام مسئول افزایش درآمدهای مالیاتی، کاهش هزینه های عملیاتی و ارتقای رضایتمندی مودیان را از دیگر اهداف اجرای طرح جامع مالیاتی دانست.

حقیقی متذکر شد:با اجرای کامل طرح جامع مالياتی و شناسایی منابع جديد مالياتی و اعطای معافیت ها و مشوق های مالیاتی که در قانون جدید مالیاتهای مستقیم در نظر گرفته شده تلاش خواهيم کرد در راستای جلب رضايت موديان و تحقق درآمدهای مالياتی گام های موثری برداريم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil