دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیلمرتضی ابراهیمی عصر امروز در جمع خبرنگاران در باشگاه داماش، اظهار داشت: تیم داماش به هیئت فوتبال استان گیلان واگذار شده است، متأسفانه این انتقال خیلی دیر صورت گرفت و آقای الماس‌خاله و اداره‌کل ورزش و جوانان در هفته گذشته تمام سعی‌شان بر این بود که در اسرع وقت این تیم را به یک گروه جدید منتقل کنند اما با بدقولی‌هایی که توسط بعضی از خریداران انجام شد متأسفانه مقداری زمان از دست رفت.


مربی داماش گیلان درباره چگونگی آغاز تمرینات داماش گفت: با صحبت‌هایی که با آقای الماس‌خاله صورت گرفت، قرار بر این شد که ما تمرینات را آغاز کنیم تا هر گروه جدیدی که بیاید و بخواهد کار را ادامه دهد، تیم از لحاظ فنی و بدنی مشکل خاصی نداشته باشد و آغاز تمرینات یک کار معرفتی و رفاقتی بوده که با کمک هیئت فوتبال و چند تن از دوستان در حال انجام است و هدف بر این شد که در کورس طاقت فرسای امسال لیگ یک، از دیگر تیم‌ها عقب نمانیم.


ابراهیمی درباره بازیکنانی که در تمرینات حاضر شده‌اند اظهار داشت: بسیاری از بازیکنان سابق داماش در چند روز اخیر برای پیوستن به تیم ابراز علاقه کرده‌اند اما ما در روز اول تمرینات‌ با ترکیب گذشته شروع کردیم و در ادامه تصمیماتی برای جذب بازیکنان خواهیم گرفت.


وی در مورد حضور کادر فنی با ورود مالک جدید، گفت: در آینده که مالک جدیدی بیاید، امکان دارد اتفاقات زیادی رقم بخورد اما ما این کار را برای کمک به فوتبال شهرمان انجام داده‌ایم؛ مهم نیست که ما باشیم یا اینکه جزء افراد مورد انتخاب مالک جدید نباشیم. مهم این است که ما و آقای ربیعی‌فر دِین خودمان را به شهرمان ادا کنیم

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil