چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : باب الله زارع، رئیس هیات تیراندازی استان گیلان از کسب عنوان قهرمانی تیرانداز گیلانی در مسابقات اهداف پروازی کشور خبرداد و اظهار کرد: «رضا آقاجانی»، تیرانداز گیلانی در پنجمین دوره رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد، توانست مقام نخست این مسابقات را کسب کند.

وی افزود: این ورزشکار گیلانی در پایان این رقابت ها توانست بیشترین امتیاز را کسب کند تا عنوان نخست پنجمین مرحله رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی کشور را به خود اختصاص دهد .

زارع گفت: در پنجمین مرحله رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی (تراپ) قهرمانی کشور، حدود صد ورزشکار از استان های مختلف حضور داشتند که به مدت دو روز در تهران با هم به رقابت پرداختند .

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان تصریح کرد: رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی (تراپ) قهرمانی کشور در 6 مرحله برگزار می شود که در نهایت امتیازات ورزشکاران شرکت کننده در دوره مراحل محاسبه تا نفرات برتر مشخص شود .

وی ادامه داد: خوشبختانه رضا آقاجانی ورزشکار شایسته گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها با کسب عنوان نخست پنجمین مرحله این مسابقات ، جایگاه مناسبی دارد و امیدواریم که وی بتواند مرحله ششم را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد تا روی سکوی این دوره از رقابت ها قرار گیرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil