چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : علی مقصودی عصر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر با اشاره به احداث المان نخستین شهید مدافع حرم گیلان در این شهر، اظهار کرد: این المان در محله حمیدیان رشت احداث و رونمایی شده است.

وی افزود: شهید عطری نخستین شهید مدافع حرم گیلانی بود که به فیض عظیم شهادت نایل آمد و سردار قاسم سلیمانی بارها در سخنرانی‌های خود یاد و خاطره شهید عطری را گرامی نگه داشته است.

شهردار منطقه 4 رشت با بیان اینکه در این منطقه چهار ظرفیت‌های خوبی در حوزه محیط زیست وجود دارد‌، تصریح کرد: با توجه به فضای سبز فوق‌العاده‌ای که در این منطقه از رشت وجود دارد می‌توان برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام داد.

وی تصریح کرد: پارک گیاه‌شناسی در منطقه چمارسرای رشت واقع شده و به دلیل شرایط مکانی چندان مورد استقبال قرار نگرفته و باید تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود.

مقصودی از احداث مبلمان در برخی از فضای سبز منطقه 4 رشت خبر داد و یادآور شد: در بعضی از نقاط موجود در منطقه چهار شهرداری رشت که فضای سبز مناسب دارد مبلمان احداث می‌شود تا شهروندان بتوانند از فضای سبز استفاده بیشتری ببرند.

وی نظام واسپاری خدمات شهرداری به بخش‌خصوصی را موجب بی‌پولی شهرداری دانست و یادآور شد: شهرداری اکنون به لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار ندارد و واسپاری خدمات به بخش خصوصی از درآمدهای شهرداری کاسته است.

 

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil