دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : هشتمین المپیاد استعدادیابی ورزش بسیج در رده سنی جوانان و نوجوانان با شعار «ما آماده ایم» سوم تا پنجم شهریور ماه جاری در تبریز برگزار شد، 1800 ورزشکار بسیجی منتخب کشور در 6 رشته ورزشی کاراته، جودو، تکواندو، ووشو، تیراندازی و تیروکمان با هم رقابت کردند.

در رقابت های تیراندازی که در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار شد، 164 نفر در قالب 28 تیم از استان های کشور با هم رقابت کردند و نفرات برتر به تیم های تیراندازی باشگاه مقاومت راه پیدا می کنند.

در بخش رقابت های تیراندازی تپانچه، سجاد پورحسینی از گیلان برای دومین سال متوالی با کسب 285 امتیاز اول شد، محمد برازنده از آذربایجان شرقی با 283 امتیاز در رده دوم ایستاد و ماهان یاحقی از استان مرکزی با 281 امتیاز سوم شد.

در بخش تیمی تپانچه نیز، تیم استان مرکزی با 814 امتیاز قهرمان شد و آذربایجان شرقی با 807 امتیاز دوم شد و استان گیلان با 791 امتیاز در رده سوم ایستاد.

گفتنی است، در رشته تفنگ آرین گوهری، نعیم محمودی و رامین پروانه و همچنین در رشته تپانچه سجاد پورحسینی، محمد پورابرهیمی و حامد رنجور از گیلان در هشتمین المپیاد استعدادیابی ورزش بسیج کشور شرکت داشتند.

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil