دوشنبه 3 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: صداقت و اخلاص از خصوصیات بارز شهیدان رجایی و باهنر در عرصه خدمتگذاری  به ملت بود و این دو شهید بزرگوار در راه خدمت به ملت فقط رضا الهی را درنظر داشتن و به تعلقات دنیوی و مادیات چشمداشتی نداشتند و خدمت به ملت را در راه رضایت معبود سر لوحه کار خود قرار می‌دادند.

وی شهیدان رجایی و باهنر را الگویی برای مجموعه دولت عنوان کرد و افزود: الگوگیری جامعه از صفات برجسته این دو شهید افتخار است که راه خدمتگذاری واقعی را نشان می‌دهد.

حاجی‌زاده گفت: اخلاق مداری، رضایت الهی، صداقت و اخلاص از مهمترین خصوصیات بارز این دو شهید بود که مسؤولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره‌گیری از رفتار این شهیدان عزیز، تمام تلاش و کوشش خود را در راه تعالی میهن اسلامی به‌کار گیرند.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان تصریح کرد: امروز شاهد رونق و شکوفایی اقتصادی، فرهنگی، علمی و ... در سطح کشور هستیم که به برکت هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و تلاش خدمتگزاری صادقانه مسئولان صدیق نظام و هماهنگی و همدلی مردم این افتخارات به‌دست آمده است.

وی با تاکید بر اینکه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تنها راه شکوفا کردن اقتصاد کشور است، بیان کرد: همه باید تلاش کنیم تا در راستای تحقق این شعار برای شکوفایی اقتصاد کشور گام برداریم.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil