چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : حسين حقيقی، مدیرکل امور مالیاتی گیلان با گرامیداشت هفته دولت و تبریک این روز به همه کارمندان و دولتمردان، اظهار کرد: شهريورماه يادآور خاطره بزرگ مردانی است که تجسم عينی ايمان، صداقت و عشق بودند و با خدمت خالصانه به دين و مردم مصداق دولت تدبير، اميد، الگو و اسوه همه دولتمردان نظام اسلامی در ادوار مختلف شدند.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان با بیان اینکه هفته دولت هفته تجليل از خادمان و خدمتگزاران ملت و خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه به مردم شريف است، افزود: در این هفته ياد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر را گرامی می داریم که از الگوهای شايسته خدمتگزاری به مردم عزيز هستند.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های صادقانه مجموعه اداره کل امور مالياتی استان، تصریح کرد: کارمندان این سازمان همواره در جهت تحقق درآمدهای مالياتی و اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده است، اهتمام می ورزند.

این مقام مسئول با تاکيد بر اهميت درآمدهای مالياتی در تامين هزينه‌های کشور، گفت: رکن اصلی تامين بيت‌المال، وصول ماليات است. در واقع وقتی درآمدها صرف جامعه می شود، عموم مردم از بيت‌المال بهره مند می گردند.

وی با بيان اينکه درآمدهای مالياتی از آن‌ جهت که همه مردم در آن مشارکت می‌کنند، باعث حرکت به سمت يک جامعه پويا و سالم می‌شود، خاطرنشان کرد: لازمه مشارکت مردم در پرداخت ماليات، اعتقاد و باور قلبی آنان به اين امر است که اين موضوع نياز به فرهنگ‌سازی و نهادينه شدن فرهنگ پرداخت ماليات در بين عموم مردم دارد.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil