دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : پرویز گلریز، رئیس هیات شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان گفت: تیم هیات شنای گیلان در جریان این مسابقات که در دریاچه زریوار مریوان استان کردستان برگزار شد ، با کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره به مقام دوم تیمی دست یافت .

وی افزود: بر این اساس و در پایان این رقابتها ، اکبررنجکش ورزشکار شایسته گیلانی در رده سنی 30 الی 39 سال پس از طی مسیر سه کیلومتری ، به مقام اول دست یافت و مدال طلای این دوره از رقابتها را تصاحب کرد .

وی اظهار کرد: همچنین تقی قربانزاده دیگر ورزشکار گیلانی در رده سنی 50 الی 59 سال مسیر دو کیلومتری را شنا کرد و توانست مقام دوم را به خود اختصاص دهد و مدال نقره این مسابقات برگردن بیاویزد .

وی ادامه داد: در رقابتهای شنای آبهای آزاد قهرمانی کشور جام شهدای کردستان ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از 12 استان حضور داشتند که در شش رده سنی و به مدت دو روز در دریاچه زریوار مریوان استان کردستان با هم به رقابت پرداختند .

وی بیان کرد: به جز این دو شناگری که توانستند مدال کسب کنند ، رامتین کاظمی ، عارف پرسیان و علی حسن زاده در گروه سنی زیر 20 سال ، صادق رحیمی پور و مسعود کیمیایی در گروه سنی 30 الی 39 سال ، محمد حسنی ، رضا بلوری و جعفر یونسی در گروه سنی 40 الی 49 سال دیگر اعضای تیم شنای گیلان را در رقابتهای شنای آبهای آزاد قهرمانی کشور را تشکیل می دادند .

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی گیلان اصافه کرد : همچنین هادی فتحی به مربی و محمد حسنی نیز به عنوان سرپرست تیم شنای گیلان را در رقابتهای آبهای آزاد قهرمانی کشور همراهی می کردند .

 

 

ایرنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil