سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : ابوطالب جوان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا اظهار کرد: دهه کرامت فرصت خوبی است تا در راستای ترویج و اعتلای فرهنگ ناب کشورمان خدمات مختلفی را به شهروندان و مسافران ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه اکران رایگان فیلم برای دارندگان اسامی «رضا، فاطمه و معصومه» در سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) در برنامه سینما دریای آستارا قرار دارد، افزود: دارندگان اسامی «رضا، فاطمه و معصومه» روز 24 مرداد ماه با به همراه داشتن کارت شناسایی می‌توانند به صورت رایگان در سانس‌های 16، 18، 20 و 22 به تماشای فیلم در حال اکران همان روز بنشینند.

وی در ادامه با بیان اینکه سیستم نمایش فیلم تنها سینمای آستارا برای دومین سال پیاپی دیجیتالی شده است، اضافه کرد: دیجیتالی شدن سیستم پخش فیلم در استقبال تماشاگران و به دنبال آن فروش فیلم‌ها تاثیر گذاشته است.

جوان اظهار کرد: ایام تعطیلات تابستان فرصت خوبی برای حضور شهروندان و مسافران در سینما است چرا که تماشای فیلم به عنوان سالم ترین تفریح خانوادگی محسوب می‌شود.

گفتنی است، سینما دریای آستارا تنها سینمای این شهرستان است که در حال حاضر فیلم «آااادت نمی‌کنیم» را روی پرده اکران دارد.  شهرستان 86 هزار نفری آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و دارای یک سینما با ظرفیت 280 نفر است.

 

ایرنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil