دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :در پایان این مسابقات که در سالن ورزشی شهدای شهرستان صومعه سرا گیلان جریان داشت ، تیمهای والیبال بانوان امید گیلان و یزد با برتری برابر حریفان خود به دیدار نهایی این دوره از رقابتها راه یافتند .
در دیدار نهایی این دوره از مسابقات ، تیم والیبال بانوان امید گیلان در یک بازی برتر با نتیجه سه بر صفر برابر تیم والیبال بانون امید یزد به برتری رسید و عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد .
همچنین در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات ، تیمهای والیبال بانوان کرمانشاه و قم رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم والیبال بانوان امید قم با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد و در مکان سوم این رقابتها قرار گرفت .
در پایان مسابقات والیبال بانوان امیدهای منطقه سه کشور ، تیمهای والیبال بانوان امید گیلان ، یزد و قم که به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند ، به رقابتهای لیگ دسته اول بانوان امیدهای کشور صعود کردند .
در رقابتهای والیبال قهرمانی باتوان امیدهای منطقه سه کشور ، تیمهای والیبال بانوان امیدهای کردستان، اردبیل ، کرمانشاه ، یزد ، هرمزگان ، قم ، قزوین ، سمنان ، ایلام و گیلان حضور داشتند که به مدت پنج روز در شهرستان صومعه سرا گیلان با هم به رقابت پرداختند .

 
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil