چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در دومین همایش یکروزه روسای شعب این بانک در استان گیلان، با اشاره به سیاست‌های بانک مهر اقتصاد در سال 95، اظهار کرد: مهمترین سیاست‌های سال 95مبنی بر کاهش قیمت تمام شده پول، بهبود ترکیب، سرعت مصارف و کاهش درصد مبلغ مطالبات و معوق می‌باشد که تمام روسای شعب باید در راستا تحقق این سیاست‌ها بانک مهر اقتصاد تلاش کنند.

وی به دریافت معوقات در زمینه پرداخت تسهیلات بیشتر و رونق اقتصادی استان تاکید کرد و افزود: روسای شعب باید در دریافت معوقات تلاش بیشتری کنند و با طرح استمهال از کسانی که معوق بانکی دارند کمک کنند.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقصاد استان خاطرنشان کرد: روسای شعب باید مشتریان بانک را باافزایش دامنه تسهیلاتی و طرح‌های مختلف سرمایه گذاری در این بانک آشنا کنند تا سرمایه گذاران و جویندگان اشتغال از این طرح‌ها استفاده کنند.

حاجی‌زاده بر لزوم رعایت پرداخت تسهیلات در قالب طرح صمیم متناسب با بوجه تاکید کرد و گفت: در ماه‌های آینده طرح‌های تسهیلاتی جدید ابلاغ خواهد شد .

وی همچنین به لزوم توجه جدی به بوجه ابلاغی شعب در بخش‌های منابع، مصارف، معوقات و سود زیان اشاره کرد.

در ادامه سرهنگ بایرامی، معاون هماهنگی سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از کارکنان بانک مهر اقتصاد استان گیلان اظهار کردک تنوع تسهیلاتی و پرداخت متناسب با نیاز اقشار جامعه و حضور بسیجی وار پرسنل این بانک از خصوصیات بانک مهر اقتصاد است.

وی افزود: بانک مهر اقتصاد با توجه به اینکه از نیروهای بسیجی و ارزشی فعال تشکیل شده است تلاش آنها برای تحقق اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر و ارزشمند است و نقش موثری را در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد کشور دارد.  

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil