دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه اطلاع  رسانی نوداد گیل : مهدی تاج روز دوشنبه پس از جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درجمع خبرنگاران اظهارداشت: مهمترین مسئله جلسه امروز موضوع لیگ دسته اول بود. هیات رئیسه تصویب کرد که این مسابقات در یک گروه 20 تیمی برگزار شود تا قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز اجرایی شود. ممکن است سال آینده تبلیغات محیطی استان ها به خود باشگاه ها واگذار شود تا بتوانند از این راه درآمدزایی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر مسئولین فدراسیون فوتبال با صدا و سیما درباره موضوع حق پخش تلویزیونی اختلاف دارند، چرا برنامه های خود از جمله قرعه کشی لیگ برتر را با این سازمان هماهنگ می کنند؟ گفت: سوال خوبی است و می دانم شما جواب آن را می دانید اما طرح کردید تا دیگران نیز بدانند. ما برای پخش مسابقات و دیگر برنامه های خود باید با شبکه سه هماهنگ کنیم اما در جاهایی که دنبال پول هستیم با بخش های مدیریتی سازمان صدا و سیما مذاکره می کنیم.

تاج درباره آخرین اقدامات برای حل مشکل حق پخش گفت:ممکن است اگر این مشکل حل نشود، باشگاه ها تصمیم به پخش نشدن مسابقات بگیرند. مسئولین سازمان صدا وسیما چهارشنبه را برای برگزاری جلسه تعیین کرده اند که نشان می دهد آنها نیز به دنبال حل مشکل هستند.

وی درباره حاشیه های پیش آمده برای سامانه 6090 و نارضایتی باشگاه ها گفت: فردا در یک نشست خبری درباره این موضوع اطلاع رسانی می شود اما اگر باشگاه ها ازعملکرد سازمان لیگ ناراحت هستند باید به این سازمان مراجعه کنند و جای این مسائل در رسانه ها نیست.

رئیس سازمان لیگ گفت: فدراسیون در برگزاری لیگ فصل گذشته دو اشتباه داشت. یکی انتخاب داور مسابقه تراکتورسازی ونفت تهران در هفته پایانی لیگ برتر و دیگری حکم کمیته استیناف بود که باعث شد امشب قرعه کشی داشته باشیم اما ندانیم چه تیم هایی قرار است در فصل آینده به میدان بروند.

کمیته استیناف چندی پیش رای داد که نتیجه مسابقات تیم راه آهن که مارتین کایونگو موتومبا درآنها حضورداشته است،درمقابل تیم های پرسپولیس تهران، نفت مسجد سلیمان، پیکان تهران، استقلال خوزستان و سایپا البرز سه بر صفر به نفع باشگاههای فوق الذکر شود و به این ترتیب این تیم به لیگ دسته یک سقوط کرد، اما باشگاه راه اهن اعتراض کرده و قرار است بصورت ویژه بار دیگر بررسی شود.

وی درباره اینکه گفته می شود دو بازیکن شاغل در فوتبال ایران هپاتیت B دارند، گفت: این خبر درست است و این دو بازیکن خارجی هستند اما از گفتن نام آنها معذورم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil