سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل: حجتی مدیرکل مشارکتهای جوانان وزارت ورزش و جوانان گردهمایی سراسری مسئولان امور جوانان گیلان را با 39 سمن معتبر دارای مجوز به عنوان رتبه اول در استانها معرفی کرد.

وی در این نشست که معاونین و کارشناسان حوزه جوانان حضور داشتند استانهای البرز ، آذربایجان را به ترتیب  دوم و سوم معرفی کرد.

معاونت ساماندهی امور جوانان با هدف نقش‌آفرینی و جامعه‌نگری در مسائل روز جوانان، توانمندسازی و همگرایی کارشناسان و معاونان جوانان به عنوان موثران فرهنگی کشور و بهره‌گیری از بستر و ظرفیت‌های موجود در استان‌ها از طریق هدایت، راهبری اصولی و منطقی و دست یافتن به اهداف عالی حوزه جوانان براساس اسناد چشم‌انداز و قوانین بالادستی گردهمایی سراسری مسئولان امور جوانان برگزار کرد.

این گردهمایی با سه رویکرد عملیاتی «از نگرش مشکل محور به نگرش فرصت محور»، «از رویکرد مدیریتی به رویکرد راهنمایی هدفمند» و «ازعملکرد متعارف به عملکرد متفاوت» به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری شد.

 گفتنی است ، بهره‌گیری از توان علمی، اجرایی و مدیریتی و ایجاد حرکت ملی در حوزه جوانان، استفاده از ظرفیت بالقوه، بانشاط، پویا و چشمگیر جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد، ظرفیت دستگاه‌های استانی، استادان و صاحبنظران و نخبگان استان به عنوان اتاق فکر و قرارگاه دیده‌بانی برای هدایت و تصمیم‌سازی در حوزه جوانان و در نتیجه رصد، تحلیل‌ها و راهکارهای موثر، اجرایی و بومی از دیگر اهداف برگزاری این گردهمایی کشوری است.

 


نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil