دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : سید جمال الدین نکوفر روز شنبه در رشت گفت: خوشبختانه در دومین دوره این رقابت ها که در رشت برگزار شد، شاهد مبارزات بسیار خوب و با کیفیت بالایی در رده های سنی مختلف بودیم.
وی اظهار کرد : همچنین از لحاظ کمیت نیز این دوره پیشرفت بسیار محسوسی نسبت به دوره اول داشت چون حدود 200 کاراته کا بیشتر از دوره اول، در این رقابت ها حضور یافته بودند .
نکوفر تیم گیلان که عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کرد، قدرتمند توصیف کرد و گفت: این تیم با اقتدار کامل و با فاصله زیاد نسبت به سایر استان ها ، در این دوره از رقابت ها حضور یافت.
هم اکنون به غیر از ایران ، 18 کشور در سبک شوتوکان ادونس کاراته فعالیت دارند.
دومین دوره رقابت های کاراته سبک شوتوکان ادونس قهرمانی کشور، از پنجشنبه گذشته با حضور حدود 500 کاراته کا در مجموعه ورزشی ملوان جوان رشت آغاز شده بود که در نهایت تیم گیلان با کسب 38 مدال طلا ، 30 مدال نقره و 49 مدال برنز عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.
همچنین تیم کاراته استان فارس با کسب هشت مدال طلا ، دو مدال نقره و 9 مدال برنز در مکان دوم این دوره از رقابت ها قرار گرفت و تیم قزوین با کسب چهار مدال طلا ، سه مدال نقره و 11 مدال برنز عنوان سوم مسابقات کاراته قهرمانی سبک شوتوکان ادونس کشور را کسب کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil