دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : دومین دوره رقابت های کاراته سبک «شوتوکان ادونس» مردان کشور، از امروز، 7 مرداد در رشت آغاز شد؛ در این دوره از رقابت ها که با عنوان یادواره شهدای فرماندهی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا آغاز شده، حدود 300 کاراته کار این سبک از استان های مختلف کشور حضور دارند.

کاراته کاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها از استان های گیلان ، فارس ، تهران ، کردستان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمان ، اصفهان ، قزوین و البرز حضور دارند که در رده های سنی مختلف و در مجموعه فرهنگی ورزشی ملوان جوان رشت با هم به رقابت می پردارند .

در دیدارهای برگزار شده از روز نخست این دوره از رقابت ها نیز کاراته کاران استان های گیلان ، تهران ، البرز و اصفهان موفق شده اند در رده های سنی مختلف برابر حریفان خود به برتری دست یابند .

مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ، مسئولان سبک شوتوکان ادونس و همچنین مسئولان هیات کاراته گیلان و قهرمانان این رشته ورزشی از استان، از میهمانان ویژه روز نخست این دوره از رقابت ها بودند .

دومین دوره رقابت های کاراته سبک شوتوکان ادونس قهرمانی مردان کشور ، به مدت دو روز در مجموعه ورزشی ملوان جوان نیروی دریایی رشت ادامه خواهد یافت که در پایان به تیم های برتر جام و لوح قهرمانی و همچنین به نفرات برتر اوزان مختلف، لوح و مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.

 

 

ایرنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil