چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در دیدار با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرک صنعتی استان گیلان در زمینه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصاد کشور و استان، اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی می‌تواند در پرداخت تسهیلات همچون گذشته گام موثری را در ایجاد اشتغال و به حرکت در آوردن چرخ صنعت بردارد.

وی افزود: باتوجه به اینکه یکی از اهداف مهم بانک مهر اقتصاد تحقق شعار اقتصادی مقاومتی اقدام و عمل می‌باشد لذا هرکدام از ادارات وظایفی مهمی را در راستایی تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری دارند و با توجه به اینکه ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری می‌باشد لذا فعالان عرصه اقتصادی وظایف مهمی را در این زمینه دارند.

حاجی‌زاده با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد آمادگی پرداخت تسهیلات متنوع متناسب با نیاز واحدهای صنعتی را دارند، گفت: واحدهای صنعتی شهرک صنعتی استان گیلان می‌توانند از تسهیلات خرید دین برای توسعه واحدهای صنعتی استفاده نمایند و این بانک شرایط موجود را برای این واحدهای فراهم کردن کرده است .

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان، بیان کرد: بانک مهر اقتصاد در گذشته همکاری خوبی را با شهرک صنعتی گیلان در زمینه پرداخت تسهیلات داشته است که امسال این همکاری می‌تواند با قوت بیشتری پیگیری شود .

وی با بیان اینکه کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان همچنین می‌توانند از تسهیلات متنوع این بانک بهرمند شوند، این تسهیلات در قالب‌های مختلف پرداخت می‌شود که متناسب با درخواست مشتری می‌ُباشد .

در ادامه طهمورث لاهوتی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان هم در این دیدار همکار بانک مهر اقتصاد با شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان را ارزشمند دانست و گفت: این بانک با توجه به ظرفیت‌ها بانک مهر اقتصاد می‌تواند با پرداخت تسهیلات به راه اندازی واحدهای غیرفعال و رونق واحدهای نیمه فعال موثر باشد.

وی با بیان اینکه 200 شرکت نیمه فعال در شهرک‌های صنعتی استان با حداقل تولید در حال فعالیت می‌باشند، افزود: این واحدها به 150میلیارد تومان تسهیلات نیاز دارند تا بتواند به واحدهای فعال تبدیل شوند که می‌تواند در زمینه ایجاد اشتغال و تولید گامی مهمی را بر دارند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil