سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : سفارت ایران در ترکیه به دنبال تمدید حالت فوق‌العاده در این کشور در اطلاعیه ای از هموطنان ایرانی خواست تا پیش از انجام هر فعالیت اقتصادی با وکلای معتبر و آشنا به قوانین جمهوری ترکیه مشورت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به هموطنان مقیم و مسافران گرامی اکیدا توصیه می‌گردد به دلیل برقراری حالت فوق‌العاده در جمهوری ترکیه، ضروری است پیش از انعقاد هرگونه قرارداد و فعالیت اقتصادی که دارای بار مالی و حقوقی می‌باشد، ضمن کسب اطلاع از مقررات و قوانین ناظر به وضعیت فوق‌العاده با وکلای معتبر و آشنا به قوانین جمهوری ترکیه مشورت‌های لازم انجام شود.

همچنین سفارت ایران در ترکیه افزوده است: به دلیل برقراری حالت فوق‌العاده در جمهوری ترکیه، ضروری است ضمن توجه به اطلاعیه‌های مقامات امنیتی، مقررات خاص این ایام را مد نظر قرار دهند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: ضمنا ضروری است هموطنان به منظور آشنایی با مجموعه قوانین «حالت فوق‌العاده»، قبل از عزیمت به جمهوری ترکیه از طریق مراجع ذیصلاح کسب اطلاع کنند. در حالت فوق‌العاده قوانین عادی تحت تاثیر قوانین و مقررات حالت فوق‌العاده قرار می‌گیرد.

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil