دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل، در بیانیه باشگاه ملوان آمده است؛

"به نام خدا

با سلام و آرزوی پایداری و سلامتی برای فوتبالدوستان به خصوص هواداران فهیم و صبور ملوان بندرانزلی. همانگونه که مستحضر هستید باشگاه ملوان با قدمتی حدود نیم قرن، یکی از باشگاه های ریشه دار فوتبال ایران محسوب می شود که همواره سعی کرده است با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده ازبضاعت استان گیلان و همچنین در شرایطی کاملا ورزشی و به دور ازحواشی فعالیت‌های خود را دنبال کند.

ملوان با اتکا به هوادارانش، پیشکسوتان و ظرفیت های بالقوه ای که در زمینه بازیکنسازی دارد، همواره بزرگانی را به فوتبال ایران معرفی کرده است که در سطوح مختلف ملی برای فوتبال ایران افتخارآفرینی کرده‌اند، از اولین صعود تیم ملی به جام جهانی با گل یک ملوانی تا افتخار بازوبند کاپیتانی تیم ملی بر بازوان زنده یاد سیروس قایقران. کافیست نگاهی به لیست سایرتیم های لیگ برتری بیندازیم تا حضور پررنگ استعدادها و ستاره‌های فوتبال گیلان و ملوان را در لیگ برتر حس کنید، بازیکنانی که ملوان با افتخار آنها را پرورش و در اختیار فوتبال ایران قرار داده است.

با لطف و عنایت ویژه‌ای که نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (به عنوان موسس باشگاه) به مردم فهیم انزلی داشته، باشگاه ریشه‌دار ملوان به مردم انزلی واگذار و شرایطی فراهم شد که مسئولین شهرستان بندرانزلی درباره وضعیت و شرایط تیم تصمیم گیری کنند. لذا به همین دلیل در شرایط حساسی که تیم در فصل گذشته داشت و برای حفظ آرامش، هیات مدیره تصمیم گرفت شرایط مدیریتی و حامیان مالی باشگاه را بعد از مطالعاتی که انجام شد و بررسی شرایط متقاضیان، به فردی که صلاحیت اداره تیم را داشته باشد بسپارند، در همین رابطه مسئولان تصمیم گرفتند در بین متقاضیان خرید، بخشی از سهام را به داریوش بهشتی منتقل کند. از این رو هیات مدیره باشگاه برای اینکه فرآیند انتقال به درستی انجام شود و مشکلات فصل گذشته گریبان باشگاه را نگیرد، شرایط خاصی را برای هر فردی که متقاضی خرید بود در نظر گرفت که شامل ارائه تضامین بانکی و واریز وجه نقد به حساب باشگاه می شد. هیات مدیره باشگاه فرآیندی را در نظر گرفت تا افراد واجد شرایطی که احراز صلاحیت شده باشند با انجام آن می توانستند سهام باشگاه را در اختیار بگیرند. تضامینی که البته از نامبرده نیز اخذ وبرای پرداخت های ایشان نیز برنامه زمانبدی دقیقی در نظرگرفته شده بود که متاسفانه این وعده ها در فاصله زمانی کمتر از چند روز مانده به آغاز لیگ برتر انجام نشد.

متقاضی جدید در اختیار گرفتن سهام باشگاه انتظار داشتند بدون عملی کردن وعده هایش که پرداخت قسمتی از پول به بازیکنان و کادرفنی باشگاه بود، هیات مدیره به او حق امضا داده و وی را به عنوان مالک باشگاه معرفی کند. درواقع متقاضی جدید بناداشت بدون اینکه مبلغ مورد توافق را به حساب باشگاه واریز کند، مالک باشگاه بزرگ، مردمی و پرهوادار ملوان بندانزلی شود. لذا هیات مدیره ملوان که متشکل از 2 نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و 3 نماینده از مسئولین شهری بندرانزلی می شود، به جهت جلوگیری از بروز مشکلاتی که در فصل قبل تیم با آن دست و پنجه نرم می کرد و همچنین جلوگیری از ورود حاشیه به تیم، تصمیم به سلب مالکیت سهام باشگاه (تفاهم نامه ای که امضا شده بود) از وی گرفت و از این پس نامبرده هیچگونه سمتی در باشگاه ملوان نخواهند داشت.

همچنین هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی برای دفاع از حقوق مادی و معنوی باشگاه ملوان را بر خود واجب دانسته و قطعا از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری خواهند کرد.

باشگاه ملوان تاکید می کند که تمامی اعضای کادرفنی با باشگاه قرارداد داشته و با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد تا تیم بدون کوچکترین حاشیه و جنجالی در لیگ برتر حضور پیدا کرده و به امید خداوند متعال با رتبه وجایگاهی در خور نام ملوان، لیگ را به پایان برساند. جا دارد در این بیانیه از زحمات بی دریغ بازیکنان و کادرفنی تیم به خصوص امیر قلعه نویی تشکرکرده که در این مدت بدون دریافتی به کار خود ادامه داده و به آنها بگوییم بدون کوچکترین دغدغه ای به کار خود ادامه دهند و به لحاظ دریافت مطالبات خود نیز نگران نباشند.

همچنین شایان ذکر است مسئولان باشگاه از طریق مذاکره با حامیان مالی جدید منابع مالی لازم برای حضور قدرتمند ملوان در لیگ برتر را تهیه و تامین خواهند کرد تا قوهای سپید بدون دغدغه در لیگ برتر حضور پیدا کرده و از نام و جایگاه واقعی این تیم دفاع کنند.

هفتم مرداد ماه 1395

هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی"

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil