شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در دیدار با مدیرکل بیمه خدمات درمانی استان گیلان به تشریح فعالیت این بانک پرداخت و اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد در پرداخت تنوع تسهیلاتی یکی از بانک‌های شاخص کشور است.

وی افزود: اعتماد مردم به این بانک و پرداخت تسهیلات مطابق با نیاز مشتری، توسعه اشتغال، تحقق اقتصاد مقاومتی، مشاوره به مشتریان جهت دریافت تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال متناسب و پایدار از ویژگی‌های بانک مهر اقتصاد است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان با اشاره به اینکه پرهیز از معاملات ربوی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، ایجاد اشتغال محورترین اصول بانک‌ مهر اقتصاد است، گفت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد و بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات تکلیفی تلاش دارد در کارآفرینی و خوداشتغالی جوانان استان سهیم باشد.

حاجی‌زاده با اشاره به خدمات و تسهیلات بانک مهر اقتصاد، بیان کرد: این بانک اقدامات قابل توجهی در زمینه ترویج و پیاده سازی اصول بانکداری اسلامی و حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی صورت داده است.

در ادامه این دیدار اکبری، مدیرکل بیمه خدمات درمانی عملکرد بانک مهر اقتصاد را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این بانک با توجه به تنوع تسهیلاتی و شرایط پرداخت تسهیلات کمک شایانی را به مشتریان می‌کند.

اکبری گفت: خدمات درمانی برای استفاده از تسهیلات بانک مهر اقتصاد در جهت رفاه همکاران و بیمه خدمات درمانی اعلام آمادگی می‌نماید.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil