یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :  فریدون حاجی‌زاده، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در گردهمایی پزشکان شهر رشت که در سالن اجتماعات این بانک برگزار شد، با اشاره به نقش پزشکان در توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور، اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصاد کشور از وظایف همه ما است که هر کدام از ما سهمی در راستای تحقق بخشیدن به این شعار داریم .

وی افزود: بانک مهر اقتصاد در سال 1372با هبه مقام معظم رهبری آغاز بکار کرد و امروز به عنوان یک بانک ارزشی با سرمایه‌های آورده مردم به عنوان یک بانک در عرصه اقتصاد جامعه حضور فعال دارد .

حاجی‌زاده گفت: همکاران بانک مهر اقتصاد به عنوان یک مشاور در کنار مشتریان قرار دارند و تنها هدف این بانک کمک به اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال است .

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان یادآور شد: از سال 92 تاکنون 900میلیارد تومان تسهیلات به 63هزار نفر پرداخت شده است.

وی ادامه داد: بانک مهر اقتصاد توانایی پرداخت 350میلیون تومان تسهیلات با 3ضامن برای پزشکان متخصص را دارد و تمام این تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد کشور و کمک به پزشکان است.

حاجی‌زاده تصریح کرد: این بانک در بخش اقتصاد مقاومتی  در سال 92دویست میلیارد تومان، در سال 93چهارصد میلیارد تومان، در سال 93هشتصد میلیارد تومان در بخش اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی پرداخت کرده است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان تنوع تسهیلاتی را یکی از ویژگی‌های بانک مهر اقتصاد عنوان کرد و گفت: پزشکان برای راه اندازی کلینیک، خرید تجهزات پزشکی، خرید مطب و همچنین تکمیل تجهزات مطب می‌توانند از تسهیلات ویژه این بانک استفاده کنند. 

گفتنی است، در پایان این مراسم پزشکان شرکت کننده به بیان سوالات خود پیرامون بهره‌مندی از تسهیلات بانک مهر اقتصاد پرداختند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil