چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :در این دوره از رقابت ها ، 51 کشتی گیر از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در هفت گروه در رده سنی پیشکسوتان در سالن ورزشی شهید رجایی رشت با هم به رقابت پرداختند .
در پایان این رقابت ها و در رده سنی گروه اول پیشکسوتان ، رضا امیدوار و حسین اکبری از رشت ، محمدعلی بری از چابکسر ، علی اکبر شعبانی از واجارگاه و احمد ترابی از گلسفید در اوزان مختلف عناوین قهرمانی را کسب کردند .
در گروه دوم رده سنی پیشکسوتان نیز ، اژدر سوسنی از تالش ، نادر حق شناس ، رضا قاسمی و حسین مشکوری از رشت ، عباس مهرزاد از واجارگاه ، حسن جمشیدی از خمام ، علی خرمی و رضا میرزایی از رشت در اوزان مختلف اول شدند .
همچنین در گروه سوم رده سنی پیشکسوتان ، بهمن علی اکبری از رشت ، قسمت فولادی از تالش ، انعام الله بیک زاده از رشت ، ابراهیم حسن پیری از واجارگاه ، حمیدرضا بنایی از املش و پروین چمن از رشت در اوزان مختلف توانستند عنوان نخست را کسب کنند .
در پایان گروه چهارم رده سنی پیشکسوتان ، حمید بهاری از رشت ، ذبیح الله موسی پور از صومعه سرا ، نادر یوسف پور از رشت و اسماعیل نقره علیپور از کلاچای عنوان قهرمانی را کسب کردند .
در رقابت های گروه پنجم پیشکسوتان نیز ، ایوب قلی زاده از فومن ، محسن جبارزاده از صومعه سرا ، خسرو پورحسن از رشت ، جواد غلامی از صومعه سرا و محمد پشنگ از رشت مقام قهرمانی را کسب کردند و در گروه ششم رده سنی پیشکسوتان ، اصغر بشارتی و محمدتقی رجا از رشت ، یوسف علی فرسادی از کلاچای ، عبدالله شهید ملکی از لاهیجان و علی نوشاد از رشت قهرمان شدند .
همچنین در گروه هفتم رده سنی پیشکسوتان ، اکبر عبادی و علی شادمنفعت از رشت ، رستم بینا از واجارگاه و رحت الله شریفی از بندرانزلی در اوزان مختلف برابر حریفان خود به برتری رسیدند و عنوان قهرمانی را کسب کردند .

 

 

 

ایرنا

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil