دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان روز سه شنبه گفت : این هیات که سال گذشته نیز در بین کاندیداهای برتر جای داشت ، امسال عنوان بهترین هیات فوتبال ایران را از آن خود کرد .

مجتبی پوربخش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در مراسم برترین های فوتبال ایران در لیگ چهاردهم که در تهران برگزار شد ، هیات فوتبال استان گیلان به عنوان برترین هیات فوتبال ایران و سارا قمی بازیکن تیم بانوان ملوان بندرانزلی تندیس بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد .

وی اظهار کرد : در جریان این مراسم که قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی نایب رییس ، فرزاد سیری دبیرکل هیات فوتبال و سایر مسوولان این هیات حضور داشتند ، هیات فوتبال استان گیلان به عنوان رتبه نخست برترین هیات برگزار کننده مسابقات در لیگ چهاردهم دست یافت .

مجتبی پوربخش ادامه داد : این در حالی است که هیات فوتبال استان گیلان برای به دست آوردن این مقام، رقبایی همچون هیات های فوتبال تهران ، اصفهان و خوزستان را در کنار خود داشت اما در نهایت این هیات فوتبال گیلان بود که به این عنوان مهم دست یافت .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil