چهارشنبه 2 مرداد 1398

 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :علی منتظری در جلسه ستاد اجرایی سفر گیلان با اشاره به اقدام‌های انجام شده در حوزه تامین کالا و ارزاق مورد نیاز در استان اظهار کرد: کالا به اندازه کافی در شرکت‌های پخش گیلان وجود دارد.

وی به اعلام آمادگی شرکت‌های پخش به‌ منظور جبران کمبود کالا در نقاط مختلف گیلان اشاره کرد و افزود: تاکنون کمبود کالا در استان گزارش نشده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تأکید بر نظارت بر فعالیت‌های صنفی در استان، بیان کرد: آمادگی تشکیل گشت‌های بازرسی مشترک با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان را داریم.

منتظری از برنامه‌ریزی به منظور نظارت بر مراکز فروش توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد و تصریح کرد: امسال تلاش شده، کمترین آسیب را در حوزه نظارتی داشته باشیم.

وی به فعالیت مراکز و تاسیسات گردشگری گیلان اشاره کرد و گفت: مراکز و تاسیسات گردشگری مشمول قانون نظام صنفی هستند اما برخی از هزینه‌ها در این مراکز بالا است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به ناهماهنگی در قیمت‌ها در واحدهای پذیرایی استان، اظهار کرد: به‌زودی با تشکیل جلسه مشترک با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان موضوع مذکور در استانداری تصمیم‌گیری می‌شود.

 

 

 

 

 

فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil